Nasze kursy walut

Aktualizacja nastąpi za s.

Waluta Kupno Sprzedaż

Kursy walut

*Podane kursy obowiązują przy wymianie od 50 000 jednostek.

Co zyskujesz z nami?

Oszczędzasz

Różnica między kursem kupna i sprzedaży w kantorze internetowym wynosi tylko 0.5% lub mniej. Dla Ciebie oznacza to wymianę znacznie korzystniejszą niż w tradycyjnym kantorze.

Dzwonisz kiedy chcesz

Jesteśmy dostępni pod telefonem przez cały czas pracy naszego kantoru – nie musisz odsłuchiwać automatycznej sekretarki ani czekać w kolejce na połączenie!

Bezpieczeństwo

Wszystkie transakcje w naszym serwisie są chronione tymi samymi zabezpieczeniami, co największe instytucje bankowe. Masz gwarancję pełnego bezpieczeństwa.

Twoje korzyści

Dokonujesz transakcji bez wychodzenia z domu

Dziś już większość usług jest dostępnych z poziomu komputera – nie wychodząc z domu możesz zrobić zakupy, zamówić obiad, a nawet pracować. Dlaczego nie wymieniać waluty w ten sam sposób?

Podobnie jak inne operacje finansowe, również wymiana walut przez Internet jest odpowiednio zabezpieczona pod względem prawnym i technologicznym. Bez obaw możesz więc cieszyć się ze zdobyczy XXI wieku i dokonywać transakcji siedząc w swoim ulubionym fotelu z kubkiem herbaty w ręku. Wygodnie i szybko!

Nie płacisz prowizji

Udogodnienia, z jakimi wiąże się internetowa wymiana walut, są dla Ciebie dostępne zupełnie za darmo!

Założenie i prowadzenie konta w serwisie Cash Broker jest darmowe, podobnie jak dokonywanie przelewów. Prowizje naliczamy jedynie za przelewy specjalne (np. pilne). Jeśli planujesz swoje transakcje z wyprzedzeniem i zawsze masz wszystko pod kontrolą, możesz korzystać z Cash Broker praktycznie za darmo!

Możesz odwiedzać nas w biurze

Choć nasza działalność w głównej mierze dotyczy transakcji internetowych, to jesteśmy aktywni także offline! Spotkasz nas w naszym biurze w Poznaniu.

Jeśli mimo wszystko transakcje internetowe nie wzbudzają Twojego zaufania, możesz korzystać z naszych usług również w tradycyjny sposób. W naszej siedzibie możemy także pokazać Ci jak proste są transakcje online na platformie Cash Broker – oddajemy do Twojej dyspozycji komputery, abyś mógł dokonać na miejscu przelewu i poczekać na przelew zwrotny – w ten sposób upewnisz się, że wszystko przebiega prawidłowo, a w razie pytań masz nas na wyciągnięcie ręki.

Obsługujemy banki

W mediach

 • Żużel. Nowe osoby w zarządzie Stali. Będą starania o powrót Grand Prix do Gorzowa!

  Stal Gorzów zapowiada, że wraca do gry. Nie tylko o najwyższe lokaty w lidze, ale również o organizację turnieju Grand Prix. W tym celu obecność nowych osób w zarządzie – Marka Grzyba, właściciela firmy Cash Broker oraz Jakuba Liszki, radcy prawnego.

  Czytaj dalej

  Portal WP
 • Pracujesz dla branży transportowej – musisz to wiedzieć!

  FF Branża transportowa boryka się ostatnio z wieloma zagrożeniami. Nie tylko przeżywa kryzys, ale również napotyka na drodze silną konkurencję, jaką są kraje nadbałtyckie takie, jak Litwa czy Estonia. Czy dobrym rozwiązaniem byłoby wyeliminowanie kosztów wymiany walut?

  Czytaj dalej

  Portal WP
 • Jak uniknąć ryzyka przy wymianie walut w transporcie?

  Działanie branży transportowej w dużej mierze opiera się na współpracy z zagranicznymi kontrahentami. Z tym z kolei wiąże się konieczność szybkiej i bezpiecznej wymiany walut. Prowadzisz firmę transportową? Sprawdź zatem, co dla Ciebie w tym zakresie jest najbardziej opłacalne.

  Czytaj dalej

  Biztok
 • Kantor internetowy dedykowany MSP – teraz to możliwe!

  Prowadząc firmę musimy myśleć o rozwiązaniach, które będą nie tylko wygodne, ale także szybkie i warunkujące pewny zysk. Jednym z takich rozwiązań jest z pewnością kantor internetowy – propozycja w dużej mierze dedykowana firmom z segmentu MSP. Usługi e-kantorów szerzej znane są osobom, które mają kredyty hipoteczne w obcej walucie.

  Czytaj dalej

  Forbes

Wymiana walut przez Internet

Kantory internetowe umożliwiają sprawną, bezpieczną i tanią wymianę walut, dlatego stają się coraz popularniejsze. Jako kantor online Cash Broker działa przede wszystkim z myślą o małych i średnich przedsiębiorcach oraz klientach indywidualnych. Dzięki korzystnym kursom walut i nowoczesnym technologiom zabezpieczającym transakcje internetowe wymiany walut nasi klienci mogą zyskać nawet kilkadziesiąt tysięcy złotych rocznie, mając jednocześnie gwarancję bezpieczeństwa.

Cash Broker to bezpieczny kantor internetowy z Poznania, który daje możliwość wymiany walut online z dowolnego kraju na świecie dla wielu par walutowych. Jako profesjonalny kantor internetowy przykładamy dużą wagę nie tylko do rozbudowy naszej oferty o dodatkowe waluty, ale także dbamy o wysoki poziom obsługi klienta. Priorytetem jest dla nas bezpieczeństwo realizowanych online transakcji. Wymiana walut on line to nasza misja, którą realizujemy z pasją i zaangażowaniem, dostarczając usługi najwyższej jakości. Ponadto gwarantujemy najlepsze kursy walut, ponieważ właśnie takich wymaga się od najlepszego internetowego kantoru walut.

Kantor internetowy online

Kantory online cieszą się coraz większym zainteresowaniem na rynku finansowym, gdyż dają swoim użytkownikom możliwość zaoszczędzenia znacznych sum. Różnica między kursem kupna i sprzedaży walut w kantorze internetowym wynosi 0,5% lub mniej, co oznacza zdecydowanie korzystniejszą wymianę niż tradycyjna. Wymiana walut on line nie wymaga także dostarczania do kantoru dużych ilości gotówki oraz pozwala na uniknięcie kosztów operacji na bankowym koncie walutowym. Wybierz pewność i wygodę, jaką daje wymiana walut przez Internet za pośrednictwem brokera online!

Nie obawiaj się, jeśli nie wiesz, jak działają kantory internetowe. Bezpieczna wymiana walut przez Internet, legalnie, jest naprawdę możliwa! Wykorzystujemy bowiem takie same zabezpieczenia, jakie są stosowane w dużych instytucjach finansowych. Poza tym posiadamy autoryzowane certyfikaty i gwarantujące bezpieczeństwo klucze szyfrowania transmisji. Wszelkie operacje finansowe odbywają się na kontach bankowych, co zapewnia weryfikację zgodną z wymaganiami Generalnego Inspektoratu Informacji Finansowej.

Kantory internetowe mają też inną przewagę nad tradycyjnymi. Wymiana walut on line może zostać zrealizowana już po kilkunastu minutach, bez wizyty w banku, bez wychodzenia z domu, czy biura. Nie musisz też korzystać ze skomplikowanych przeliczników walut, rankingów oraz innych narzędzi, których nie rozumiesz. Nowoczesne rozwiązania w zakresie internetowej wymiany walut pozwalają więc oszczędzić czas i pieniądze, są wygodne i bezpieczne. Korzystanie z usług Cash Broker, bezpiecznego kantoru wymiany walut z Poznania oraz brokera online, to sposób na optymalizację kosztów działania firmy.

Cash Broker jest organizacją wymiany walut z długoletnimi tradycjami oraz dobrymi opiniami setek klientów. Naszym klientom zapewniamy wymianę walut przez Internet po najlepszych cenach i z zachowaniem wszelkich wymogów bezpieczeństwa. Nasi eksperci posiadają doświadczenie na rynku wymiany walut, którym chętnie się z Wami podzielą. Nie musisz nawet wychodzić z własnego domu. Jedyne, czego potrzebujesz, to zarejestrowanie się oraz logowanie na naszej stronie. Odbędzie się to bez żadnych, dodatkowych kosztów. Nie bez powodu posiadamy tak dobre opinie wśród naszych klientów – przekonaj się o tym sam! Nie zastanawiaj się, gdzie wymienić pieniądze w Poznaniu lub innym mieście naszego kraju – wybierz Cash Broker.

Jesteśmy do Waszej dyspozycji również w naszej placówce w centrum Poznania, przy ulicy Półwiejskiej. Nasi specjaliści są do usług naszych klientów, abyście mogli korzystać z szybkiej i wygodnej wymiany walut, legalnie przez Internet. Oferujemy także pracę w sektorze usług finansowych. Poznajcie szczegóły naszej oferty, przeglądając naszą stronę internetową.

Cash Broker – szybka i wygodna platforma internetowej wymiany walut oraz najlepsze kursy walut.

Dane adresowe

CASH BROKER

ul.Półwiejska 43/5
61-886 Poznań

tel: (+48) 61 646 7272
e mail: biuro@cashbroker.com

NIP: 5731123429
REGON: 302563212

Odwiedź nas

Pracujemy w godzinach:

Kantor gotówkowy:
Pon. - Pt. 9:00 - 17:00
Sobota 10:00 - 14:00

Kantor internetowy:
Pon. - Pt. 8:30 - 17:00

Jesteśmy właścicielem

Copyright © 2021 Cash Broker Wykonanie: Ogarniacze.IT
Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności.