Zobacz jakie typy przelewów oferuje platforma Cash Broker

Informujemy, że termin realizacji przelewów liczony jest od momentu wpływu środków wysłanych przez użytkownika na konto Cash Broker.

Banki w których konta posiada Cash Broker

Banki z kosztem wysyłki zryczałtowanym w wysokości 15 PLN wysyłane w trybie SHA

Przelewy do pozostałych banków wysyłane w trybie SHA z zryczałtowaną opłatą w wysokości 55zł

 

CashBroker – atrakcyjna oferta oraz niskie koszty wymiany walut

Online

Przelewy Online – to bezpłatne przelewy wysyłane w ramach tego samego banku, kwotowane w ten sam dzień w systemie D+0. Środki pieniężne wysłane przez użytkownika konta, muszą zostać zaksięgowane na koncie CashBroker do godziny 14:30.

Expres

Przelewy Ekspres – to płatne przelewy wysyłane do innego banku klienta kwotowane w ten sam dzień, w systemie D+0. Środki pieniężne wysłane przez użytkownika konta, muszą zostać zaksięgowane na koncie CashBroker do godziny 11:00. Koszt przelewu Ekspres w wysokości 15zł wliczany jest w kurs wymiany.

Expres*

Przelew zwrotny w PLN wykonywany w trybie Elixir do pozostałych banków wynosi 0zł.

Pilny

Przelew Pilny – to płatny przelew wysyłany do innego banku klienta, kwotowany na drugi dzień w systemie D+1. Środki pieniężne wysłane przez użytkownika konta, muszą zostać zaksięgowane na koncie CashBroker do godziny 11:00. Koszt przelewu pilnego w wysokości 15zł wliczany jest w kurs wymiany.

Przelewy kierowane na konta CashBroker

Przelewy walutowe i złotówkowe wysyłane na rachunki Cash Broker, w zależności od banku, mogą być nazywane inaczej. W zależności od wybranego typu przelewu, bank, z którego jest wysyłany przelew, pobiera za niego opłatę, zgodnie ze swoją tabelą opłat i prowizji. Przelew musi zostać wykonany z opcją OUR. Niezależnie od tego, za pośrednictwem jakiego banku zostanie on wykonany, nie musicie obawiać się o dodatkowe wydatki, ponieważ CashBroker jest gwarancją niskich kosztów wymiany walut.