Oferty pracy (usługi finansowe, broker)

Z góry dziękujemy za przesłanie aplikacji i uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

CashBroker to idealne miejsce dla tych z Was, którzy szukają pracy w finansach. Rynek finansowy i walutowy jest Twoją pasją? Chciałbyś znaleźć pracę jako broker? A może masz już doświadczenie w obsłudze klienta oraz umiesz utrzymywać długoterminowe relacje biznesowe? Trafiłeś w odpowiednie dla siebie miejsce.

 

Przedstawiamy najlepsze oferty pracy w finansach. Dołącz do zespołu, gdzie będziesz mógł realizować swoją pasję oraz rozwijać się zawodowo. Jesteśmy ambitni, ponieważ zależy nam na jak najlepszych relacjach z naszymi klientami. Jeśli Ty również cechujesz się uporem w dążeniu do realizacji wyznaczonych celów przy maksymalnych korzyściach dla obydwu stron – zapraszamy do naszego zespołu!

 

Śledź nasze oferty pracy, jeśli chciałbyś pracować jako broker, w obsłudze klienta lub na innym stanowisku w prężnie rozwijającym się przedsiębiorstwie w Poznaniu, oferującym wymianę walut w sieci. Poniżej znajdziesz aktualne propozycje pracy oraz wszystko, czego będziemy od Ciebie wymagać. Czekamy na Twoje zgłoszenie.

 

Specjalista ds. Obsługi Klientów na rynku B2B/B2C

Opis stanowiska:

– utrzymywanie długoterminowych relacji z Klientami

– przygotowywanie raportów i analiz

– obsługa programu do realizacji transakcji z Klientami

 

Wymagania:

– niekaralność

– biegła znajomość obsługi komputera i pakietu Office (Word, Excel, PowerPoint)

– komunikatywność, łatwość nawiązywania kontaktów oraz budowania relacji z klientem

– systematyczność, ambicja, zaangażowanie oraz kreatywność

– komunikatywna znajomość języka angielskiego lub niemieckiego

 

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji (CV ze zdjęciem, list motywacyjny) na adres: biuro@92.222.51.54

 

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.), prowadzonych przez P.H. Cash Broker z siedzibą w Poznaniu.”